Bannersapp

Araştırmalara göre sıradan bir insan günde telefonunu tam olarak 80 ila 110 kez açmaktadır. Peki ya biz bundan bir şeyler kazanabilir miyiz? Mesela her telefonu açışımızda ufak bir miktar ödül alsak nasıl olur ? Mümkün mü ? Evet, şu andan itibaren mümkün. Şimdi sizlere Bannersapp ‘i tanıtıyoruz, yani telefonumuzu ek bir gelir kaynağına dönüştürecek uygulama. Nasıl mı çalışıyor, çok basit. Telefonu açtığımızda karşımıza bir reklam çıkıyor. Eğer reklamla ilgilendiysek siteye git diyoruz. Eğer ilgilenmediysek kapat diyoruz ve telefonu olduğu gibi kullanmaya devam ediyoruz. BannerApp birbirinden güzel 3 özelliği bir araya getiriyor. Birincisi tüm reklamlar bizin ilgi alanlarımıza göre yani ne görmek istiyorsak onu görüyoruz. İkincisi telefonumuzun ekranında gözükecek reklam miktarını biz belirliyoruz ve bunu her zaman azaltabiliriz. Üçüncüsü ve en önemlisi, herhangi bir zaman kısıtlaması yok. İstediğimiz zaman bunu yapabiliriz. Bannersapp ile birlikte telefonunuz size para getirecek, sadece götürmeyecek. Hazır mısın ?


5 X 5 Planı

Nasıl Yaparım?

Uygulamayı 5 Kişiye kullanmayı öğretin. Ve hergün kullanmasını takip edin. 1 Hafta Sonra kazandığı parayı gördüğünde 5 kişiye bu uygulamayı kullanmasını öğretmesini öğretin. Aynı Silsile ile gittiğinizde Aylık Kazancınız 803 $ 


10 X 5 Planı

Nasıl Yaparım?

5 X 5 Planını uyguladıktan sonra ekip sayınız 125 kişiye ulaştığında.

Uygulamayı 5 kişiye daha kullanmayı öğretin. Ve her gün kullanmasını takip edin. 1 Hafta Sonra kazandığı parayı gördüğünde 5 kişiye bu uygulamayı kullanmasını öğretmesini öğretin. Aynı Silsile ile gittiğinizde Aylık Kazancınız 22.296 $  Yanlış duymanız YİRMİ İKİBİN İKİYÜZ DOKSAN ALTI DOLAR .

HER ŞEY SİZİN ELİNİZDE.
Daha Fazla Bilgi İçin www.bannersapp.fun