Breezecoin ico

BreezeCoin NE SUNUYORUZ?

BreezeCoin Ethereum bazlı ERC20 dağıtılmış bir Token’dır. Breeze de Mar projesi kapsamında kullanıcak bir kriptoparadır. Sunulan kullanım alanıyla BreezeCoin’in sürekli dolaşımda olması sağlanmaktadır. Varlığa dayalı yapısıyla gerçek bir karşılığı olan coin faiz garantisi vermektedir.BreezeCoin diğer kriptoparalardan ayrılarak gerçek dünya ile bütüneşmesiyle Endüstri 4.0’a tam adapte siber-fiziksel bir sistem olarak dünyada öncü olma niteliğindedir. 

Gerçek Dünyaya Adapte Varlığa Dayalı Yapı

Endüstri 4.0

Faiz Ödemesi


GERÇEK DÜNYAYAADAPTE

Gerçek bir kullanım alanına sahiptir. Gerçek dünya ile direk bağlantılı olan coin tüm Breeze de Mar Resort Hotel konseptlerinde her alanda ödeme aracı olarak kullanılabilecektir.


VARLIĞA DAYALIYAPI

BreezeCoin, Breeze de Mar Orlando ayağı kapsamında Breeze de Mar’ın elinde bulundurduğu kredi mektuplarının bir karşılığı olarak piyasaya sürülmesiyle gerçek bir değeri temsil eder.

ICO Token satışı 1 Haziran tarihinde başlamış ve 20 Haziran tarihinde sona ermiştir.Breeze de Mar Orlando projesi kapsamında satışlar tamamlandığında şirketin elinde toplam 200 milyon dolar değerinde mortgage kağıdı bulunacaktır bu sebeple toplam BreezeCoin sayısı 200 milyondur. Şirketin elinde şu an bulunan mortgage kağıdı karşılığı ise 50 milyon dolar olması sebebiyle 50 milyon coin piyasaya sürülmektedir.

Gerçek Değerlerimiz

BREEZE DE MAR

Breeze de Mar bir Resort Hotel projesidir. Projenin ilk ayağı Orlanda şehrinde hayata geçmektedir. Projenin bir diğer ayağı olan Breeze de Mar Las Vegas Kasım 2018’de İstanbul Emlak Fuarı’nda tanıtılacak ve Mart 2019’da Cannes Emlak Fuarı’nda satışa çıkarılacaktır. Bahamalar ve Hawaii ise proje aşamasında olan diğer projelerdir. Breeze de Mar projeleri satışlarından gelen mortgage kağıdı karışılığı BreezeCoin olarak gösterilmektedir. Breeze de Mar markası ve projesi GAOK Invest şirketine aitter ve bu şirket Akpinar Grub’unun bir üyesidir. Emlak sektöründe daha önceki çalışmalarımız için lütfen takip eden linklere bakınız: Akpınar Grubu ve Gaok Invest

ENDÜSTRİ 4.0 

BreezeCoin gerçek dünyaya adapte ve varlığa dayalı yapısı ile Endüstri 4.0’ın gerekliliklerini tam olarak yerine getiren bir coin olma özelliğini taşır.

BREEZE DE MARORLANDO

ABD’nin en çok turist çeken bölgelerinden biri olan Florida eyaleti Orlando bölgesinde hayata geçen projenin ilk etabı 2018 yılının aralık ayında tamamlanacaktır. Çevresinde Disney Shop, Disney Eğlence merkezi, NASA Uzay Üssü bulunan Breeze de Mar, Orlando’nun outlet alışveriş ve eğlence merkezlerinin tam ortasındaki 900 bin metrekarelik alanda 1576 daire ve 54 bungalov ile inşa edilmektedir.

FAİZÖDEMESİ

Şirketin elindeki yıllık %6.5 oranındaki mortgage faizleri Breeze Coin sahiplerine her ay dağıtılır.

Mortgage Kağıtları

Breeze de Mar topladığı mortgage kağıtlarının faizlerinden elde ettiği gelirin tamamını BreezeCoin sahiplerine Ethereum olarak aylık ödeme ile paylaştıracaktır. Mevcut durumda şirketin elinde yaklaşık 50 milyon dolarlık mortgage kağıdı bulunmaktadır. Faiz ödemeleri Mortgage yıllık faiz kazancının tam karşılığı olarak %6.5 olarak belirlenmiştir. Satışların devamıyla şirketin sahip olduğu Mortgage kağıtları arttıkça ödeme tutarı da artacaktır. Toplam 200.000.000 BreezeCoin piyasada olacaktır ve hiçbir zaman Akıllı Sözleşme (Smart Contract) gereği arttırılamayacak ve azaltılamayacaktır. Mevcut duruma göre: Şirketin elinde 50.000.000 dolar mortgage kağıdı vardır, yıllık faiz %6.5’dur, yıllık dağıtılacak faiz tutarı 3.250.000 dolardır. 5000 BreezeCoin’iniz var ise, 5000 / 200.000.000 x 3.250.000 = 81.25 dolar yıllık faiz getirisi olacaktır.

YOL HARİTASI

BREEZE DE MAR / BREEZECOIN BAŞLA 

Breeze de Mar gayrimenkul projesinin fikrinin çıkışı

2015 ABD ofisinin açılışı ön çalışmaları 

2016- Breeze de Mar Orlando’nun ilk lansmanı yapıldı- 

Breeze de Mar Orlando satışları başladı- 

ABD ofisinin açılışı gerçekleşti- 

Orlando Projesi ilk hafriyat çalışmaları başladı

2017 BreezeCoin projesinin fikrinin çıkışı

2017 EKİMİstanbul CNR’da Breeze de Mar Orlando lansmanı yapıldı

2017 KASIMBreeze Coin ekibi kuruldu. 

2018 OCAK Breeze Coin Projesinin fikir aşaması tamamlandı

2018 ŞUBAT Breeze Coin teknolojik çalışmalarına başlandı

2018 MART Projenin basına duyurulması 

2018 MAYIS 10 ICO’nun başlangıç tarihi 

2018 Haziran 1 ICO’nun bitiş tarihi 

2018 Haziran 20 Borsalara giriş için görüşmelere başlanacak 

2018 Temmuz 1 Las Vegas projesi lansmanı CNR İstanbul’da yapılacak

2018 KASIM İlk faiz ödemelerine başlanacak

2019 Ocak 31 Las Vegas projesi satışlarına Cannes Emlak Fuarı’nda başlanacak

2019 MART Breeze de Mar Orlando konut teslimlerine başlanacak

2019 MAYIS Breeze de Mar Orlando’da Breeze Coin kullanıma geçecek

2019 EYLÜLBahamalar projesi lansmanı CNR İstanbul’da yapılacak

2019 KASIMHawaii projesi lansmanı CNR istanbul’da yapılacak

Muhteşem Projeye Hemen Katılmak İçin Tıklayınız