Futurocoin

FuturoCoin Nedir?

FuturoCoin,  2012 yılında Roman Ziemian ve Stephan Morgenstern isimli iki ortak tarafından kurulan FutureNet şirketinin coinler piyasasına sürdükleri altcoindir. Dünya geneline yayılan ve birçok ülkede merkezleri bulunan şirket, pazarlama ve iş alanında birçok başarıya sahiptir. FutureNet şirketi sosyal ağ üzerinden kazanç elde etmekte ve bu kazançları kullanıcılarla paylaşmaktadır. Bu sosyal ağda çevrimiçi olmak ve pazarlama sistemi kurmak için karlarını paylaşıyorlar. FutureNet şirketi, çevrimiçi kazanma, çevrimiçi reklamcılık, oyunlar, sosyal platform, eksiksiz yenilik ve FuturoCoin kendi kriptoktasi gibi 5 başlıca sektörden oluşmaktadır.

FuturoCoin kripto para birimlerinin tüm etkilerine sahip madeni para özelliği taşımaktadır.

FuturoCoin’i Diğer Kripto Paralardan Ayıran Özellikler

Her coinde olduğu gibi FuturoCoin’inde kendi has özellikleri bulunmaktadır. Diğer kripto paralardan ayıran başlıca özellikler;

  • Kendi blok zinciri olması ve kendi açık kaynak kodu

  • Futurenet’e kayıt olmayan bilgisayar ve mobil telefonlar için cüzdanları bulunması

  • En büyük avantajı işlem süresinin 4 saniyeden az olması

  • Teknoloji açık kaynak kodlu olduğu, yani White Paper özelliği taşıdığı için kendinizde takip edebilir hatta kontrol edebilirsiniz.

  • FuturoCoin ile dükkânlar, kafeler, 24bas.com gibi yerlerden alışveriş yapma imkânını da elinizde bulunduruyor olacaksanız.

FutureNet şirketinin 100.000.000 Futuro parça olarak Blockhain çıktısı piyasaya sürmüş, bu parçaların 30.000.000’lik kısmını pazarlama maliyetleri ve ortakları için tasarlamıştır.

FutureNet şirketinin yaptığı açıklamada FuturoCoin piyasası açıldığında, 2.500.000 kişinin üzerinde topluluğunun olduğunu ve bunun ’luk kısmının satın alımlara başladığını belirtirken, bu istatistik bizlere coine olan ilginin ne derece artacağını gösteriyor.

FutureNet şirketi çeşitli boyutlarda veya bilişim gücünde madencilik paketleri satışı sunmakta, 2 yıl boyunca sizlerin adına madencilik yapmaktadır. Madencilik işlemlerinde bonuslar sunarken, bazı üyelikleri satın almamızı talep etmektedir.

FutureNet Madencilik Paketleri

FutureNet şirketi bizlere ilk etapta, 100$, 250$, 500$, 1000$, 5000$, 10.000$, 25.000$ gibi paketler sunmaktadır. Bu paketlerden birisini seçtikten sonra farklı ikinci aşama paketlerini ve burada sizlere sunabilecekleri bonus avantajlı paket seçimi yapmanızı istemektedir.

Direct Bonus : %3-%7 her satış için bonus

Kariyer Sponsor Bonusu : %3-%7 sponsorluk bonusundan

Unilevel Bonus: Yatırım miktarınıza göre bonus en fazla 10 level bulunmakta %1-+onus vermektedir.

Kariyer Bonusu: Kariyer kazanmak için %1-;onus aynı zamanda 5 eşleşme bonusu yani ortakların doğrudan cirosunun P’ye varan bonus.

Eşleşme Ödülü: Doğrudan ortakların cirosundan P’ye varan bonus

Car Bonusu: 100$-4000$ araba başına bonus

Madenciliğe Başlamak için Tıklayınız

Futurocoin


www.futurenetteam.com