Reklam İzle Kazan

Futurenet Sosyal Medya Üzerinden Adpro Sistemi

Futurenet bir sosyal medya alanların da aynı kullanmış olduğumuz facebook, twitter vs. gibi Futurenet’te bunların tam tersi yapmış olduğunuz işlemlerden para kazanma imkânınız var.

FuturenetAdpro(Paket Sistemi)

Futurenet sistemine yeni üye olmak isteyenler bilmelidir ki 50$ reklam paketinin günlük getirisi yaklaşık %1’dir 10$’lık reklam paketinin günlük getirisi yaklaşık %0,70’dir.

Bu oranlar yaklaşık değerlerdir ve şirketin günlük kar durumuna göre değişir bazen eğilde %0.95’lerde olabilir. Sonuç olarak sizlerin 50$’lık reklam paketleri 60$ kazandırana kadar çalışır. Gün bazında hesapladığınızda 125 gün ortalama sistem günüdür ve bu zaman aralığın da 24 saati kaçırdığınız zamanlarda veya sunucu da olması beklenen birkaç saatlik çalışma gibi durumlar olabilir. Günlük kazancın %1 in altına düşmesi gibi risklerden dolayı 125 günden daha fazla olma ihtimali mevcut. Bunu bilmenizde fayda var.

Diğer şirketlerde olduğu gibi düzenli ve sabit bir gelir yok,  olsaydı buna açıkça faiz diyebilirdik ve fazla kazanç veren şirketleri son yıllarda herkesin gördüğü gibi birçoğumuzda kaybedilen paraların zararını kapatmaya çalışıyoruz.

4 yıldır çevrimiçi olarak çalışan Futurenet şirketinin 2016 Nisan’da başlatmış olduğu Futureadpro gerçekten para kazanmaya yönelik yatırım yapanlar için 2 yılda neler kazandırdı daha sonra neler kazanırlar az çok hepimiz görmüş olduk.

Reklam izleme ile para kazandıran sistem, 10 reklam izlediğiniz süreden itibaren 24 saat hesap çevrimiçi olur ve reklam paketleriniz her 15 dakikada bir size kazanç sağlar. 24 saati geçirdiğiniz zaman sarı renkli uyarıyı görürsünüz ve siz reklam izleyene kadarda kazanç ödemeniz durur, sizler reklam izlediğiniz zaman aktifleşir ve kaldığı yerden ödeme sistemi devam eder.

Ekip kazançlarını alabilmeniz için menüler kısmından durumum alanındaki pozisyon durumunda gösterilen sizler için uygun kısmı ödemiş olmalısınız. Paketler içerisinde en kötü ihtimalle 1 adet 50$’lık reklam paketiniz olması gerekmektedir. Bu ödemeleri reklam hesabı cüzdanından ödeyebilmeniz mümkündür.

15 gün boyunca reklam izlemediyseniz aktif reklam paketiniz olsa dahi ekip kazançlarınızı alamazsınız. Reklam izlemeye başladıktan sonra tekrar kazançları almaya başlarsınız.


ÜYELİK OLUŞTUR


Genel anlatımlı Sitemizi ziyaret edebilirsiniz www.futurenetteam.com