sistemcoin

MADDE MADDE SiSTEM KOiN BORSASI

Niçin sistemkoin borsasını kullanayım???

1- Ani iniş çıkışlarda site offline olmaz.hiç bir şekilde geçici olarak kapatılmaz.. 

2- TL yatırma limiti en düşük olmasından dolayı ilk tercihiniz olmalıdır TL en düşük yatırma limiti 100 TL dir.böylece koini koyun sananlar bile trade yapabilecektir.

3- Türk lirasi ile btc,eth,xrp,ltc,doge,btg,bch,zec,dgb,xmr,xlm,trx,Sys,ben,xin,btg vs... tam 34 koin alıp satabilirsiniz.üstelik işlem gören her koinin kendi walletleride sitenin içindedir.ayrıca TL harici btc,usdt,eth,xrp,usd,euro trade marketleri dolayısıyla bu paritelerdede işlem yapabilirsiniz.

4- Alım satımlarınızda limit koymaması..mesela 0,30 kurus TL bazında bile koin alabiliyorsunuz..trade yapanlar ne demek istediğimi anladılar.yani sınırlama yoktur.1 doge koin bile alabilirsin.

5- Coinlerinizin soğuk cüzdanlarda muhafaza edilmesi ile hacker saldırılarına karşı güvenliklidir.

6- Borsalar yada walletler arası en düşük btc tranfer ücretide 50000 satoshi ile bu rekorda sistem koin borsasına aittir.

7- 11 Dilde hizmet vermekte olması...yani sadece coğrafyamıza değil global seviyede faaliyettedir.

8- Site yetkilileri uyelerin istekleri doğrultusunda bir çok coinide ekleyebileceklerini ifade ediyorlar.

9- Sitenin sekmeler arasındakı kullanım hızı oldukça hızlı.

10- Referans sistemi mevcut üyelerinizin yaptığı alım satım komisyonlarındanyüzde 20 kazanc sağlayabileceksiniz.yani mesela üyeniz doge koin aldı anında sizin doge walletinize komisyonunuz yansır.

11- Coin almak icin siteye para cekme ve yatırma vede borsalar arası yada walletler arası transfer onayı suresı 15 dakikadır.Velevki online müşteri hizmetlerindeki arkadasa bildirirseniz 15 dakikayı beklemeden bile tranferinizi onaylatabilirsiniz.

DAHA NE OLSUN.??????Bittimi? BiTMEDi!!!!SIKI DURUN SON BOMBAMDA 24 SAAT MUSTERI HIZMETLERI AKTIF HALDE OLMASI EN UFAK SORUNUNUZDA GECENIN ÜÇÜNDE BILE MUHATAP BULABILMENIZ SANIRIM SISTEM KOIN BORSASINI BUNDAN SONRA KULLANMANIZ VE DIGER TUM SITELERIUNUTMANIZ,PAS GEÇMENIZ ICIN YETERLI BIR ARGUMANDIR.android ve iphononedede kullanma imkanınızda var.Ancak ilk planda android telefonlarda https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sistemsa.sistemkoinadresinden programı indirerek her daim uygulamalı olarak kullanabilirsiniz.cok yakında ios sürümüde var olacak. SiSTEM KOiNi TAKiPTE KALIN.HEM TRADE ILE KAZANIN,HEM UYELERINIZIN ALIM SATIMLARINDAN KAZANIN HEMDE KAZANDIRIN.Sistemsa Bilişim Teknolojileri A.Ş | Yeni Mah. Dorukoba Cad. 1198. Sk. Dorukoba Villaları No:1 Bandırma/BALIKESİRSitede online cevap veriyorlar

Üyelik oluştur