Verge Coin

Verge (XVG) Coin Nedir?

Altcoinler arasında güven ve anonimlik denildiğinde ilk akla gelen Blockchain tabanlı olan kripto para, gizliliğe ve günlük kullanımlara bağlıdır. Kripto paranın üzerinde ki yapılan işlemleri gizlemek amacıyla birden fazla IP gizleme araçları kullanılmaktadır.

Blockchain teknolojisi olan kripto para, piyasalara hızlı giriş yapma, verimli iş çıkartması ile günlük hayatta Dünya çapında kullanan insanlara büyük oranda güç sağlamaktadır.

Bitcoin ve Ethereum gibi önemli konumlardaki kripto paraların işlem onay süreçleri oldukça uzun sürmektedir. Verge coin muhteşem alt yapısı ile bu onay süreçlerini 5 sn altında tutabilmek için PSV teknolojisini kullanmaktadır. Verge coin diğer coinlerden farklı olarak, finanse işlemlerini özel şirket olarak değil açık olarak yapmaktadır. Verge coin yeni fikirleri konuşmak amacıyla geliştiriciler devamlı olarak Verge topluluğu ismini verdikleri platformda bu fikirleri tartışır durumdalar.

Son zamanlarda hızla yükselen Verge coin, yatırımcıların dikkatini çeker niteliğe ulaşmıştır.

Verge Coin Fiyatı Neden Yükseliyor?

Kripto paralara yapılan yatırım akımı sonucunda, Bitcoin ve Ethereum gibi birçok lider para birimlerinin onay süreçlerinin saatleri bulması, işlem ücretlerinin 40 $’a kadar işlem görmesi yeni kripto para arayışına neden olmuştur.

Ripple gibi diğer kripto paraların değerlerinin artması buna bağlanırken, yatırımcılar ciddi oranda hızlı işlem yapabilecekleri kripto paralar ararken, Verge yatırımcıların gizlilik ve hız ihtiyaçlarını karşılar durumda.

Verge coini cazip kılanlardan biriside geliştiricilerin kullanım için sundukları üst düzey güvenlikli cüzdanlar.

Verge coini birçok borsa piyasasından satın alabileceğiniz gibi, güvenli olarak Binance üzerinden satın alım yapabilirsiniz.

Eğer cüzdanınızda Bitcoin, Ethereum gibi lider paralardan var ve Verge’ye yatırım yapmak istiyorsanız, Binance piyasasına aktarım yapabilirsiniz. Aktarım yapıldıktan sonra, eğer ki Bitcoin ile alım yapacaksanız XVG/BTC yazan kodlara tıklayıp satın alım işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ethereum coin ile alım yapacaksanız, XVG/ETH yazan kodlara tıklayarak alım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Gizlilik ve hız arıyorsanız Verge coin sizlerin isteklerini fazlasıyla karşılayacaktır. Yatırımların çoğalması ile gelişen Pazar sayesinde değerlenmesi muhtemel coinler arasında yerini almaktadır.